Inspektor w Zespole ds. Informatyki - Praca w służbie cywilnej - Komenda Powiatowa Policji w Rypinie

Biuletyn Informacji Publicznej

Praca w służbie cywilnej

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Komenda Powiatowa Policji w Rypinie

Komendant Powiatowy Policji
poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

inspektor do spraw Informatyki
w Zespole ds. Informatyki

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:
Komenda Powiatowa Policji
ul. Piłsudskiego 19
87-500 Rypin
Miejsce wykonywania pracy:
Rypin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • administrowanie informatycznymi systemami resortowymi
  • sprawdzanie i rejestrowanie danych w aplikacjach
  • zapewnianie sprawności systemów informatycznych i sprzętu komputerowego
  • tworzenie i aktualizacja strony internetowej jednostki
Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

praca w warunkach normalnych (biurowych)
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
komputer, bariery architektoniczne- brak wind, odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z informatyką
pozostałe wymagania niezbędne:
  • biegła znajomość koputerowych programów użytkowych
  • umiejętność usuwania usterek i awarii sprzętu komputerowego
wymagania dodatkowe
  • samodzielność, umiejętność samokształcenia
  • komunikatywność
  • kultura osobista
  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
Inne dokumenty i oświadczenia:

kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

07-02-2016

Piłsudskiego 19

Metryczka

Data publikacji : 28.01.2016
Data modyfikacji : 28.01.2016
Paweł Kamiński Zespół ds. informatyki
Osoba modyfikująca informację:
Paweł Kamiński